Oferty mieszkań na sprzedaż Szczecin

Zachodniopomorskie • Szczecin • 929 ofert mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
575 000 PLN 10 982 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Warzymicach, w budynku z 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu . Mieszkanie ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
52.36m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
339 000 PLN 7 378 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. L...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
45.95m2
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
535 000 PLN 14 293 zł/m2

Kawalerka

Nowoczesne mieszkanie 37,43 m² – Reda City, etap II – ul. Bronowicka, Gumieńce, SzczecinNa sprzedaż jasne i funkcjonalne...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
37.43m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 7
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
720 000 PLN 8 845 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.OFERTA SPECJALNA 699 900ZŁ PRZY ZAKUPIE ZA GOTÓWKĘ!4 pokojowe rozkładowe mie...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
81.4m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
519 000 PLN 7 629 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m², położone na 8. piętrze budyn...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
68.03m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 8 / 8
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
499 000 PLN 8 308 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
60.06m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
600 000 PLN 16 954 zł/m2

Kawalerka

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Ha...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
35.39m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 20
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
475 000 PLN 16 773 zł/m2

Kawalerka

APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej pre...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
28.32m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 5 / 20
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
670 000 PLN 11 754 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w nowoczesnym kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej o pow. 56...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
57m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
549 000 PLN 8 659 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Oferta specjalna mieszkania - 549 tys. zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mies...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
63.4m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
549 000 PLN 8 659 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

63.4m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
670 000 PLN 7 300 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

INWESTYCYJNE MIESZKANIE W CENTRUM SZCZECINA – POTENCJAŁ 4 MIKROAPARTAMENTÓWNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91,78 m²...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
91.78m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
665 000 PLN 21 528 zł/m2

Kawalerka

Na sprzedaż ekskluzywny, klimatyzowany apartament w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum SzczecinaŚwietna propozyc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
30.89m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 20

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania