LOKUM NIERUCHOMOŚCI

mieszkania na sprzedaż
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
395 000 PLN 14 312 zł/m2

Kawalerka

Piękna kawalerka przy al. Niepodległości z oddzielną kuchnią z jadalnią w idealnej lokalizacji !Szczecin ścisłe Centrum ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
27.6m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 11
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
319 000 PLN 12 863 zł/m2

Kawalerka

Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle słoneczną, doskonale zlokalizowaną nieruchomość w samym tętniącym życiem ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
24.8m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
509 000 PLN 9 604 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum osiedla Dąbie. Budynek z 1993 roku konstrukcji mieszanej: z...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
53m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
571 000 PLN 10 866 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

W ofercie sprzedaży proponuję Państwu gotowe do wprowadzenia, gustownie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie położo...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
52.55m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
550 000 PLN 7 754 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniący...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
70.93m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 5 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
469 000 PLN 7 106 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66 m², usytuowane na 3 piętrze bloku położonego w Zdrojach.SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
66m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
650 000 PLN 10 136 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 64 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z windą...

Ustowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)
64.13m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
525 000 PLN 10 867 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

 3 POKOJE 1 PIĘTRO NOWE BUDOWNICTWO 2017 WIDOK NA WODĘ BEZ BARIER ARCHITEKTONICZNYCHCENA - 525000 ZŁNa sprzedaż ofe...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
48.31m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
399 000 PLN 4 866 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Mieszkanie duże o powierzchni 82mkw, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowe...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
82m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 6 pokojowe
749 000 PLN 4 914 zł/m2

Mieszkanie 6 pokojowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W OKAZYJNEJ CENIE, znajdującego się w dzielnicy Gumieńc...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
152.41m2
6
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
1 025 000 PLN 13 222 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
77.52m2
4
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 5 / 8
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
565 000 PLN 8 240 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, us...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)
68.57m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 10 / 11
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
329 000 PLN 12 752 zł/m2

Kawalerka

Oferta ograniczona czasowo!!!Na sprzedaż własnościowe 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego bloku,...