Oferty mieszkań na sprzedaż Zgorzelec

Dolnośląskie • Zgorzelec • 41 ofert mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
549 000 PLN 4 537 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Nieruchomość lokalowa, w której skład wchodzą dwa mieszkania: 3 oraz 1 pokojowe, a także garaż część piwnicy o łączn...

Łagów (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
121m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
115 000 PLN 2 054 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Tanie 3 pokojowe mieszkanie, stanowiące praktycznie pół domu, położone w Ręczynie. Wsi oddalonej o 16 km od Zgorz...

Ręczyn (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
56m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
395 000 PLN 10 395 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
38m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
320 000 PLN 5 517 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

OBNIŻKA CENY! 385 000 zł TERAZ 320 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania spółdzielczo własnościo...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
58m2
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
265 000 PLN 7 794 zł/m2

Kawalerka

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem na I piętrze w Zgorzelcu. Nierucho...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
34m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
225 000 PLN 8 654 zł/m2

Kawalerka

Po remoncie, do wydania od zaraz, w centrum miasta słoneczna kawalerka przerobiona na 2 pokoiki. Położona w Zgorzelcu pr...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
26m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
250 000 PLN 4 237 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca, w zadbanej i od...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
59m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
260 000 PLN 6 190 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

TERAZ TYLKO 260 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na O...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
42m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 5 pokojowe
479 000 PLN 5 702 zł/m2

Mieszkanie 5 pokojowe

Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania przestronne 5 pokojowe mieszkanie na parterze! Powierzchnia loka...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
84m2
5
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
479 000 PLN 6 942 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie stanowiące całą jedną kondygnac...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
69m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
349 000 PLN 6 232 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

NOWA NIŻSZA CENA 349 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie położ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
56m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
310 000 PLN 5 167 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Mieszkanie z potencjałem - wysoki parter, 60,16 m2, Zgorzelec. CENA OBNIŻONA!!! Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszk...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
60m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
699 000 PLN 5 461 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

DWUPOZIOMOWE, BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W ZGORZELCUNOWA NIŻSZA CENA!!! 699 000 zł!!! 215,40 m2 powierzchni całkowitej 1...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
128m2