Ogłoszenia Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI

Administrator • mieszkania na sprzedaż
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
350 000 PLN 7 143 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do 3-pokojowego lokalu mieszka...

Zgorzelec (Osiedle zachód) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
49m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 9 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 5 pokojowe
699 000 PLN 7 516 zł/m2

Mieszkanie 5 pokojowe

Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z ogrodem w stanie deweloperskim. Dwupozi...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
93m2
5
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
510 000 PLN 10 200 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

OBNIŻKA CENY ! 535 000 zł TERAZ 510 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowoczesne mies...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)
50m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
319 000 PLN 4 761 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

DUŻA OBNIŻKA CENY! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
67m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
419 000 PLN 4 411 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

OBNIŻKA CENY ! 449 000 ZŁ TERAZ 419 000 ZŁ Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie z...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
95m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
175 000 PLN 6 034 zł/m2

Kawalerka

OBNIŻKA CENY Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze zlokalizow...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
29m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
147 000 PLN 3 868 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

169 000 zł TERAZ 147 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone przy u...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
38m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
395 000 PLN 10 395 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
38m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
320 000 PLN 5 517 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

OBNIŻKA CENY! 385 000 zł TERAZ 320 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania spółdzielczo własnościo...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
58m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
350 000 PLN 2 869 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania przestronne bezczynszowe mieszkanie z ogrodem! Nieruchomość położo...

Działoszyn (Dolnośląskie, gm. Bogatynia)
122m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
260 000 PLN 6 190 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

TERAZ TYLKO 260 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na O...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
42m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 5 pokojowe
479 000 PLN 5 702 zł/m2

Mieszkanie 5 pokojowe

Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania przestronne 5 pokojowe mieszkanie na parterze! Powierzchnia loka...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
84m2
5
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
479 000 PLN 6 942 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie stanowiące całą jedną kondygnac...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)
69m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 1

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania