Oferty mieszkań na sprzedaż Szklarska Poręba

Dolnośląskie • Szklarska Poręba • 64 oferty mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
460 320 PLN 10 705 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
43m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
998 210 PLN 16 100 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Oferujemy w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania lub wynajmu elegancki przestrzenny apartament. Opisywany lokal mies...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
62m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
527 160 PLN 12 260 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Jedyny apar...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
43m2
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
396 060 PLN 11 649 zł/m2

Kawalerka

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
34m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
350 290 PLN 11 676 zł/m2

Kawalerka

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
30m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
461 265 PLN 10 727 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
43m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
356 155 PLN 9 626 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
37m2
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
110 000 PLN 4 074 zł/m2

Kawalerka

Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony czwarty prze...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
27m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
442 382 PLN 11 956 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
37m2
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
426 000 PLN 18 546 zł/m2

Kawalerka

Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż nowy apartament w Szklarskiej Porębie!Oferujemy na sprzedaż nowo...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
22.97m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
490 000 PLN 13 807 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

**Opis Apartamentu w Szklarskiej Porębie - Stan deweloperski**Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
35.49m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
480 000 PLN 11 707 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Okazja! nowa niższa cena! pilna sprzedaż! oferta czasowa!Kompleksowo wyposażony, dwupokojowy apartament w Szklarskiej Po...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
41m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
585 000 PLN 18 281 zł/m2

Kawalerka

**Apartament z widokiem na góry Szklarska Poręba** **Cena: 585 000 zł 33 m² Taras Miejsce parkingowe w cenie Statu...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)
32m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 6

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania