Apartament dwupoziomowy 109m2 z ogródkiem Łoziska
Mazowieckie, Łoziska
1 445 000 ZŁ | SPRZEDAŻ | APARTAMENT DWUPOZIOMOWY 109m2 | OGRÓD 211m2 | ŁOZISKA | GMINA LESZNOWOLA
Tylko u nas- oferta na wyłączność!
Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 109 m² z dużym ogródkiem o powierzchni 211 m², położony w spokojnej okolicy - na Osiedlu Lawendowym w miejscowości Łoziska k. Piaseczna.
To idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnej przestrzeni do życia - z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Warszawy. Świetna opcja dla rodzin, par, osób pracujących zdalnie lub po prostu tych, którzy chcą cieszyć się własnym ogrodem, wygodą i ciszą.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i poddaszu użytkowym w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej.
Nieruchomość charakteryzuje się przemyślanym układem pomieszczeń. Rozkład pomieszczeń sprzyja komfortowi i praktycznemu wykorzystaniu przestrzeni.
Pierwszy poziom (I piętro):
Przestronny, jasny salon z wyjściem na balkon
Otwarta kuchnia z jadalnią - w pełni wyposażona
Pokój - idealny na gabinet, sypialnię gościnną lub pokój dziecięcy
Łazienka z wanną oraz prysznicem
Drugi poziom (poddasze użytkowe):
Trzy wygodne, nowocześnie urządzone sypialnie
Łazienka z prysznicem
Dodatkowo:
Ogródek 211 m² - do wyłącznej dyspozycji, doskonały na rodzinne spotkania, zabawę z dziećmi czy przydomowy warzywnik
Dwa miejsca postojowe - zadaszone (wiata)
Media miejskie: prąd, woda, kanalizacja, gaz (piec dwufunkcyjny Junkers), światłowód
czynsz administracyjny 70zł/mc- opieka zarządcy- utrzymanie drogi wewnętrznej, bram i furtek.
Atuty nieruchomości:
Jasne, przestronne i funkcjonalne wnętrze
Dwupoziomowy układ - idealny podział strefy dziennej i prywatne
Własny ogródek - rzadkość w tego typu lokalach
Dwa miejsca postojowe w cenie
Klimatyzacja na pierwszym poziomie
Przyjazna atmosfera na osiedlu
Gotowe do zamieszkania bez większych nakładów
Atuty lokalizacji:
Szybki dojazd do Warszawy - zaledwie kilka minut do trasy S7 (Puławska BIS), którą w kilkanaście minut dojedziesz do centrum Warszawy lub na Ursynów
Rozwinięta infrastruktura edukacyjna - w pobliżu szkoły podstawowe, przedszkola publiczne i prywatne, żłobki. Autobus szkolny do SP w Lesznowoli- przystanek 5 min od osiedla
Bliskość sklepów i punktów usługowych- Biedronka, Lidl, Rossman, Żabka, Netto, piekarnia, apteka, centrum handlowe w Piasecznie, centrum Janki (ok. 10 min samochodem)
Rodzinne otoczenie - spokojna zabudowa jednorodzinna i bliźniacza, w pobliżu plac zabaw, w pobliżu tereny rekreacyjne (Chojnowski park Krajobrazowy, Górki Szymona), ścieżki rowerowe i tereny sprzyjające spacerom
Komunikacja publiczna - przystanki autobusowe w niedalekiej odległości (dojazd do Warszawy i Piaseczna)
Jeśli marzysz o przestrzeni jak w domu, ale bez konieczności opieki nad całym budynkiem - ta nieruchomość będzie idealnym kompromisem. Wysoki komfort życia, świetna lokalizacja i prywatny ogród w cenie mieszkania.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo!
Monika Sielska
XXXXX322
Adres email ukryty
* Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15739321
- Data publikacji: 9 września 2025 20:39 (2 godzin temu)
- Liczba łazienek: 2
- Liczba pokoi: 5
- Piętro: 1 / 2