NextNest

mieszkania na sprzedaż
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 3 pokoje po generalnym remoncie na Bródnie przy M2
799 000 PLN 17 370 zł/m2

3 pokoje po generalnym remoncie na Bródnie przy M2

Sprzedaż 799 000 zł 46,4 m2 mieszkanie 3 pokoje Krasiczyńska 2 WarszawaPrzedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe miesz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
46m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 3  pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań
940 000 PLN 15 667 zł/m2

3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań

Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
60m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - MIESZKANIE | 43,40M2 | JÓZEFOSŁAW | GM. PIASECZNO
626 630 PLN 14 573 zł/m2

MIESZKANIE | 43,40M2 | JÓZEFOSŁAW | GM. PIASECZNO

SPRZEDAŻ MIESZKANIE 43,40 m2 JÓZEFOSŁAW I 626 630 PLNBEZ PODATKU PCC!!!BEZ PROWIZJI !!!Zapraszam do zapoznania się z ...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)
43m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Konstancin, Bielawska, 64m2 z dużym tarasem 50m2
829 000 PLN 12 953 zł/m2

Konstancin, Bielawska, 64m2 z dużym tarasem 50m2

830 000 zł I MIESZKANIE I 64 m2 + 50 m2 TARAS I KONSTANCIN-JEZIORNAPrzedmiotem sprzedaży jest przytulnie urządzone, 3- p...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)
64m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie na Białołęce
537 000 PLN 14 917 zł/m2

Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie na Białołęce

WARSZAWA I BIAŁOŁĘKA I 2 POKOJE I 537 000 ZŁ I BEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERABRAK PROWIZJIZapraszam do zapozna...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
36m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Dwupoziomowe mieszkanie 110 m2, Warszawa Ursus
1 499 000 PLN 13 627 zł/m2

Dwupoziomowe mieszkanie 110 m2, Warszawa Ursus

SPRZEDAŻ I 1 499 000 zł I 4 POKOJE 110,32 m3 I 3 i 4 PIĘTRO I WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK I UL.ORLĄT LWOWSKICHMIESZKANIE ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
110m2
4
3
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2 pokoje I balkon I metro
750 000 PLN 20 270 zł/m2

2 pokoje I balkon I metro

2 POKOJE Z BALKONEM I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdują...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
37m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 6
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka Stara Ochota Kamienica Plac Narutowicza
519 000 PLN 22 565 zł/m2

Kawalerka Stara Ochota Kamienica Plac Narutowicza

519 000 zł Sprzedaż 23,78 m2 1 pokój Warszawa Mianowskiego Stara OchotaPrzedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe miesz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
23m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 5 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 3 pokoje 47 m2, Pruszków, Mikołaja Kopernika
499 000 PLN 10 617 zł/m2

3 pokoje 47 m2, Pruszków, Mikołaja Kopernika

499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)
47m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego
980 000 PLN 14 203 zł/m2

2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego

Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokoj...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)
69m2