Oferty mieszkań na sprzedaż Warszawa

Mazowieckie • Warszawa • 4 596 ofert mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
849 000 PLN 14 895 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Wyłącznie w Prosper House OFERTA GODNA POLECE...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
57m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 11 / 15
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Unikatowy i luksusowy apartament na modnej Pradze
2 650 000 PLN 30 114 zł/m2

Unikatowy i luksusowy apartament na modnej Pradze

Na sprzedaż unikatowy i luksusowy apartament położony w modnej i prestiżowej części Pragi. Nieruchomość wykończona w pon...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
88m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Przy Metrze Racławicka | Budynek z cegły | Piwnica
1 050 000 PLN 20 192 zł/m2

Przy Metrze Racławicka | Budynek z cegły | Piwnica

Mieszkanie przy metrze Racławicka Serce Mokotowa Ogromny potencjał aranżacyjnySzukasz miejsca z klimatem, które urządz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
52m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
818 000 PLN 13 194 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Do sprzedania mieszkanie w doskonałym miejscu Ursusa .Do kolejki i autobusu ok.200mMieszkanie 4pok. zostało przerobione ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
62m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
1 410 000 PLN 25 636 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Eleganckie mieszkanie na sprzedaż – ul. Śniadeckich 18, WarszawaNa sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o po...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
55m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2 pokoje | 48 m² | Loggia | Piwnica
640 000 PLN 13 333 zł/m2

2 pokoje | 48 m² | Loggia | Piwnica

2 pokoje 48 m² Loggia Piwnica Praga-Południe (Gocławek)Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
48m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
1 433 000 PLN 14 475 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99,6 m², położone w dzielnicy Białołęka, przy ul. Strumykowej. ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
99m2
4
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 3-pok. mieszkanie po gen. remoncie – blisko metra
899 000 PLN 14 983 zł/m2

3-pok. mieszkanie po gen. remoncie – blisko metra

3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metraNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntow...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
60m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Piękny widok! M2 do remontu
649 000 PLN 12 725 zł/m2

Piękny widok! M2 do remontu

!! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10m2 na warszawskiej P...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
51m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 10 / 11
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
1 506 102 PLN 22 820 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Oferujemy Państwu apartament na parterze z ogródkiem (7,60 mkw) w kameralnym budynku, który otoczony jest ogrodem. Jest ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
66m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 3 pok. jasne gotowe do wprowadzenia!
919 000 PLN 15 845 zł/m2

3 pok. jasne gotowe do wprowadzenia!

3 pokoje 58,1 m² klimatyzacja nowa instalacja Mokotów - CzerniakówNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
58m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
850 000 PLN 18 085 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Bartycka 85 - nowoczesność i komfort w zielonej części Mokotowa. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
47m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Przestronne 3 pokoje sprzedam na Marinie Mokotów
1 580 000 PLN 21 067 zł/m2

Przestronne 3 pokoje sprzedam na Marinie Mokotów

Oferta sprzedaży - 3-pokojowe mieszkanie na Marina Mokotów, WarszawaCena ofertowa: 1 580 000 złPowierzchnia: 75 m² Licz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
75m2
3
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 6

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania