Oferty mieszkań na sprzedaż Poznań

Wielkopolskie • Poznań • 590 ofert mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 3 pokoje | 51 m² | balkon 6,5 m² | Żegrze
578 000 PLN 11 333 zł/m2

3 pokoje | 51 m² | balkon 6,5 m² | Żegrze

Kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m² z funkcjonalnym i bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Jasny salo...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
51m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 7
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie
459 000 PLN 14 806 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy po kapitalnym remoncie, zlokalizowanej na poznańsk...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
31m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2-pokoje, po kapitalnym remoncie, Łazarz
485 000 PLN 14 265 zł/m2

2-pokoje, po kapitalnym remoncie, Łazarz

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w klimatycznej k...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
34m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Jasna kawalerka z dużą kuchnią | gotowa do wejścia
479 000 PLN 12 946 zł/m2

Jasna kawalerka z dużą kuchnią | gotowa do wejścia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki o powierzchni 37 m², zlokalizowanej na 5. piętrze ...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
37m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 5 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
795 000 PLN 11 955 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m², położone na drugim piętrze niskiego, kameralnego bloku na zamkniętym osied...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
66.5m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Ustawne mieszkanie 40,5m2 + balkon.
555 400 PLN 13 885 zł/m2

Ustawne mieszkanie 40,5m2 + balkon.

Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 40,5m2 + dodatkowo balkon 3,9m2, położone w bardzo atrak...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
40m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 8 / 9
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
1 012 400 PLN 9 204 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (EE0558), piętro 5, o pow. 110,84 m2, ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
110m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 5 / 5
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
838 931 PLN 10 357 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

SERDECZNIE ZAPRASZAM do zakupu  mieszkania 4-pok znajdującego się w nowej inwestycji, tuż przy terenach nadwarciańskich,...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
81m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 6
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
516 572 PLN 11 740 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

SERDECZNIE ZAPRASZAM do zakupu  mieszkania 2-pok znajdującego się w nowej inwestycji, tuż przy terenach nadwarciańskich,...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
44m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 6
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
858 672 PLN 14 554 zł/m2

Kawalerka

SPRZEDAŻ BEZPOSREDNIO!!!!!! Cena 858 672 zł  +dodatkowo możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Oferuję na sprzedaż...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
59m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka | 27m2 | Winogrady | os. Kosmonautów
323 000 PLN 11 963 zł/m2

Kawalerka | 27m2 | Winogrady | os. Kosmonautów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 27 m², zlokalizowanej na poznańskich ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
27m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 11 / 12
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
551 000 PLN 11 691 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,13 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jasielskiej 14E- Osie...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)
47.13m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
385 000 PLN 10 132 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPIECZNA TRANSAKCJA Z LICENCJONOWANYM I UBEZPIECZONYM POŚREDNIKIEMDzień d...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)
38m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 5 / 12

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania