Oferty mieszkań na sprzedaż Tczew

Pomorskie • Tczew • 66 ofert mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Duże przestronne mieszkanie 3 pokoje Tczew
450 000 PLN 6 164 zł/m2

Duże przestronne mieszkanie 3 pokoje Tczew

Mieszkanie 3 Pokoje Tczew 73,9 m2Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Ignacego Paderew...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
73m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Zdjęcie Julita Sadlowski
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Zadbane mieszkanie 2-pokojowe z opcja dodatkowego zakupu garażu szeregowego przy domu
390 000 PLN 8 667 zł/m2

Zadbane mieszkanie 2-pokojowe z opcja dodatkowego zakupu garażu szeregowego przy domu

Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tczewa, która charakteryzuje się spokojem i bardzo do...

Tczew, ul. Jedności Narodu
45m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
415 000 PLN 8 469 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania w Tczewie przy ul. Jodłowej.Lokal mieszkalny o powierzchni 49,60 m2 po...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
49m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2-Poziomowe z Tarasem*4-Pokoje*przy Parku*Tczew*
598 000 PLN 7 205 zł/m2

2-Poziomowe z Tarasem*4-Pokoje*przy Parku*Tczew*

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 83,2 m² z tarasem i widokiem na Wisłę - Tczew!Oferujemy przestronne i komf...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
83m2
4
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2 pokoje z kuchnią na Bajkowym! 1 piętro, balkon
470 000 PLN 9 216 zł/m2

2 pokoje z kuchnią na Bajkowym! 1 piętro, balkon

Doskonała przestrzeń dla rodziny, osób starszych, pary bądź singla!2 pokoje z oddzielną kuchnią na OSIEDLU BAJKOWYMMIESZ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
51m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2 pokoje z gotową kuchnią po remoncie Tczew
419 000 PLN 11 324 zł/m2

2 pokoje z gotową kuchnią po remoncie Tczew

2 pokoje po generalnym remoncie!WYKOŃCZONETCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANI...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
37m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Tczew nowoczesne 45 m² po remoncie Klima
419 000 PLN 9 311 zł/m2

Tczew nowoczesne 45 m² po remoncie Klima

Tczew - Nowoczesne mieszkanie 45 m² 2 sypialnie Klimatyzacja Niski czynszNOWA NIŻSZA CENA - 419yś zł Na sprzedaż eleg...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
45m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - REZERWACJA! Tczew2-Pokojowe-Gotowe do Wprowadzenia
328 000 PLN 8 410 zł/m2

REZERWACJA! Tczew2-Pokojowe-Gotowe do Wprowadzenia

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem na panoramę miasta -Tczew-Nowe Miasto-Garnuszwskiego , ul. Al. Zwycięstwa 20...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
39m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 10 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2 pokoje z OGRODEM - Parter + parking | Rokitki
490 000 PLN 12 250 zł/m2

2 pokoje z OGRODEM - Parter + parking | Rokitki

2 pokoje + ogród + parking gotowe do zamieszkania Rokitki k. TczewaCena: 490 000 złOpis:Na sprzedaż funkcjonalne, w pe...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)
40m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Sprzedam 2-pokoje Tczew
290 000 PLN 8 286 zł/m2

Sprzedam 2-pokoje Tczew

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Tczew, ul. Polna 6Cena: 290 000 złPowierzchnia mieszkania: 35,66 m²Piwnica: 3,18 m²...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
35m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska
293 000 PLN 5 980 zł/m2

2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowa...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
49m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
479 000 PLN 8 870 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania o powierzchni 54,23 m, położonego na III piętrze budynku wielorodzinneg...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
54m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Tczew urokliwe 3 pokoje
599 000 PLN 8 940 zł/m2

Tczew urokliwe 3 pokoje

OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!WYJĄTKOWY APARTAMENT 67,1 m² Z GARAŻEM TCZEW, UL. SŁOWACKIEGOUnikalna propozycja w Centru...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)
67m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3

 
Ładowanie kolejnych ofert...

 trwa wyszukiwanie...

Koniec ofert.  Nowe wyszukiwanie

Nie ma więcej ofert do załadowania