Oferty mieszkań na sprzedaż Gdynia

Pomorskie • Gdynia • 463 oferty mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka z widokiem na morze | 5 min do plaży | W
599 000 PLN 21 393 zł/m2

Kawalerka z widokiem na morze | 5 min do plaży | W

Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym na Wzgórzu św. Maksymiliana - jednej...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)
28m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mały Kack ok.80m2 4 pokoje z tarasem na parterze
1 149 000 PLN 14 922 zł/m2

Mały Kack ok.80m2 4 pokoje z tarasem na parterze

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym....

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)
77m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Atrakcyjne mieszkanie z balkonem blisko centrum
495 000 PLN 11 786 zł/m2

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem blisko centrum

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 4. piętrze budynku przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni. ...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)
42m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
717 000 PLN 12 804 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla Beaufo...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)
56m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
468 164 PLN 12 320 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Cisowa - dzielnica pełna możliwości!0% prowizjiLokalizacjaMiasteczko Nova Fala zlokalizowane jest w nowoczesnej, wygodne...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)
38m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
4 150 000 PLN 50 000 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze – Nowe Orłowo, GdyniaWyjątkowy apartament z panoramicznym wido...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)
83m2
3
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 4 słoneczne ustawne pokoje | Piękny widok na las
959 000 PLN 11 988 zł/m2

4 słoneczne ustawne pokoje | Piękny widok na las

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na I piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku w gdyńs...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)
80m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Idealne dla rodziny | 4 jasne pokoje z widokiem
789 000 PLN 10 808 zł/m2

Idealne dla rodziny | 4 jasne pokoje z widokiem

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,17 m², położonego przy ul. Korz...

Gdynia (Karwiny) (Pomorskie, gm. Gdynia)
73m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka z możliwością 2 pokoju, blisko SKM
339 000 PLN 13 560 zł/m2

Kawalerka z możliwością 2 pokoju, blisko SKM

OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż jasne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia osobnego p...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)
25m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2 balkony | Taras | Przestronne | Do zamieszkania
859 000 PLN 10 349 zł/m2

2 balkony | Taras | Przestronne | Do zamieszkania

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m² z dwoma balkonami i tarasem.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszka...

Gdynia (Cisowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)
83m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2 pokoje przy lesie- balkon- pas nadmorski- winda
529 000 PLN 11 756 zł/m2

2 pokoje przy lesie- balkon- pas nadmorski- winda

Lokalizacja:Pustki Cisowskie to osiedle mieszkaniowe w Gdyni. Teren ten położony jest blisko Trójmiejskiego Parku Krajob...

Gdynia (Pustki cisowskie) (Pomorskie, gm. Gdynia)
45m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 6
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 3 pokoje, piękny widok, wysoki standard
1 190 000 PLN 14 337 zł/m2

3 pokoje, piękny widok, wysoki standard

Gdynia (Karwiny) (Pomorskie, gm. Gdynia)
83m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie z potencjałem, 3 pokoje - Obłuże
580 000 PLN 9 667 zł/m2

Mieszkanie z potencjałem, 3 pokoje - Obłuże

NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w G...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)
60m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4

 
Ładowanie kolejnych ofert...