Oferty mieszkań na sprzedaż Siedlce

Mazowieckie • Siedlce • 58 ofert mieszkań
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
500 000 PLN 6 913 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu pożądanego osiedla Mieszka I w ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
72.33m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
379 000 PLN 8 239 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec! Lokalizacja: Siedlce, centrum miasta Powierzchnia: 44,6 m² Piętr...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
46m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
1 250 000 PLN 15 060 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Wyjątkowa oferta zamieszkaj nad samym zalewem! Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 83,5 m², położone w ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
83m2
3
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
543 000 PLN 7 648 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Oferujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w Siedlcach na osiedlu Warszawska przy ul. Bieszczadzkiej w bloku z 1988 rok...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
71m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
635 444 PLN 9 209 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,07 m², położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Sie...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
69m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
560 846 PLN 10 786 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m², zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego bu...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
52m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
541 780 PLN 10 419 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Przedstawiamy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,6 m², usytuowane na parterze  budynku przy ul. Piaskow...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
52m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
475 000 PLN 7 917 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż przestronne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m² i cenie 475 000 PLN, położone w Siedlcach...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
60m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
633 000 PLN 9 891 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,9 m², usytuowanego na...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
64m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
186 000 PLN 5 636 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
33m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
525 000 PLN 7 721 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż przestronne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 61,96 m2. Lokal położony jest w doskon...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
68m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
570 000 PLN 10 830 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w wysokim standardzie położone przy ul. Śmiałej w Siedlcach.Zapraszam n...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)
52.63m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
609 000 PLN 7 418 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

Wirtualny spacer 3D:storage.net-fs.comhosting836100019Przedstawiam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie położone na 3 pięt...