Ogłoszenia Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur

Katarzyna Mazur • mieszkania na sprzedaż
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
430 000 PLN 10 000 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 43,5 m² Świdnica, Osiedle Młodych ul. Słob&oac...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)
43m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
369 000 PLN 7 851 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - idealne dla os&oacut...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)
47m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
799 000 PLN 7 833 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkan...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)
102m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
659 000 PLN 8 787 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Młodych w Świdnicy Na...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)
75m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
145 000 PLN 3 222 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu - dzielnica Nowe Miasto. Na...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)
45m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 4 pokojowe
489 000 PLN 6 699 zł/m2

Mieszkanie 4 pokojowe

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)
73m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
139 000 PLN 2 317 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Wombat Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z potencjałem - Łażany, 60 m², 2 pokoje ŚWIETNA CENA 139 000zł...

Łażany (Dolnośląskie, gm. Żarów)
60m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
419 000 PLN 10 220 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Świdnica, Osi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)
41m2
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
325 000 PLN 4 710 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje: Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 w Strzegomiu - idealne dla...

Strzegom (Dolnośląskie, gm. Strzegom)
69m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka
230 000 PLN 7 931 zł/m2

Kawalerka

Komfortowa kawalerka w sercu Świdnicy - ul. Pułaskiego, 29 m² OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Biuro Wombat Nieruchom...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)
29m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
398 000 PLN 6 219 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)
64m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 2 pokojowe
390 000 PLN 7 800 zł/m2

Mieszkanie 2 pokojowe

TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,69 m², u...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)
50m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie 3 pokojowe
695 000 PLN 12 636 zł/m2

Mieszkanie 3 pokojowe

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Siechnice, Osiedle Błękitne II Cena: 695 000 zł (12 442 złm&sup...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)
55m2