Ogłoszenia Wilsons Nieruchomości

Wilson Administrator
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie
1 950 000 PLN 20 526 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie

Mieszkanie na sprzedaż - 95,51 m² Al. Niepodległości, Stary Mokotów, WarszawaNa sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
95m2
4
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 8
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Zieleń i słońce – kawalerka na Sadybie
535 000 PLN 19 815 zł/m2

Zieleń i słońce – kawalerka na Sadybie

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na parterze, w doskonałej lokalizacji: na Mokotowie obok Sadyba Best Mall.MIESZKANIEM...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
27m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 63m2,  3 pokoje, Zamieszkaj w Sercu Mokotowa!
1 250 000 PLN 19 841 zł/m2

63m2, 3 pokoje, Zamieszkaj w Sercu Mokotowa!

Oferta sprzedaży - 3-pokojowe mieszkanie 63 m², Mokotów, Aleja gen. Władysława SikorskiegoNa sprzedaż nowoczesne, świeżo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
63m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 7
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - Luksusowy Apartament 3-Pokojowy | Mennica Residenc
7 500 PLN 134 zł/m2

Luksusowy Apartament 3-Pokojowy | Mennica Residenc

Szukasz wyjątkowego miejsca w Warszawie, które łączy luksus z komfortem życia w centrum? Jako agencja nieruchomości pole...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)
56m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 15
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Nowe. Kwadrans spacerem do stacji metra Bródno
910 000 PLN 14 677 zł/m2

Nowe. Kwadrans spacerem do stacji metra Bródno

Nowe, trzypokojowe 62,44m² za 910 tys. zł. Kwadrans spacerem do stacji metra BródnoLokal z balkonem w kameralnym, 6-pięt...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
62m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 6
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Unikalny Apartament 167 m² z Tarasem na Dachu i Ba
2 580 000 PLN 15 449 zł/m2

Unikalny Apartament 167 m² z Tarasem na Dachu i Ba

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę sprzedaży prestiżowego, 3-pokojoweg...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
167m2
3
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 12
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Cicha kawalerka tuż przy Rynku Nowego Miasta
519 000 PLN 22 565 zł/m2

Cicha kawalerka tuż przy Rynku Nowego Miasta

Na sprzedaż urocza kawalerka w najbliższej odległości od Rynku Nowego Miasta.Położona na parterze domu przy ulicy Ciasne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
23m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Ciche ustawne 37 m2 dla singla lub pary Saska Kępa
660 000 PLN 17 838 zł/m2

Ciche ustawne 37 m2 dla singla lub pary Saska Kępa

Na sprzedaż w niezwykle niskiej cenie ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na Saskiej KępieSaska Kępa - to wyjątkowa atm...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
37m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Ustawna kawalerka z aneksem sypialnym i widokiem
448 000 PLN 14 933 zł/m2

Ustawna kawalerka z aneksem sypialnym i widokiem

Kawalerka z aneksem sypialnym i panoramą PragiNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,1 m², położone przy ul. Wołomiński...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
30m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 8 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi
590 000 PLN 15 946 zł/m2

Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi

Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. WiosennaCena: 640 000 zł (17 297 złm²)Lokalizacja: ul. Wiosenna, Pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
37m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Fantastyczne gniazdko na Sadybie
739 000 PLN 23 094 zł/m2

Fantastyczne gniazdko na Sadybie

Sadyba Widok na Park Dygata 2 pokoje po remoncie Klimatyzacja TramwajLOKALIZACJA, Z KTÓREJ NIE CHCE SIĘ WYPROWADZAĆM...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
32m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 4 / 10
Na wynajem
Zdjęcie ogłoszenia - 2 pokoje, pierwszy najemca, przy kolei
2 950 PLN 89 zł/m2

2 pokoje, pierwszy najemca, przy kolei

Oferta wynajmu mieszkania w Ursusie - blisko stacji kolejowej - szybki dojazd do centrum miasta i ważnych miejsc pracy. ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
33m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 7
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Gotowe mieszkanie na twoje pomysly
826 184 PLN 12 331 zł/m2

Gotowe mieszkanie na twoje pomysly

Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż wysokiej jakości bezpośrednio od dewelopera 3 - pokojowe mieszkanie o powierzch...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)
67m2