RS Real Estate Sp. z o.o.

mieszkania na sprzedaż
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Trzypokojowe na Bielanach
629 000 PLN 12 580 zł/m2

Trzypokojowe na Bielanach

Lokalizacja, lokalizacja… i jeszcze raz lokalizacjaTo mieszkanie spełnia wszystkie trzy kryteria, a nawet więcej.Nieruch...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
50m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 10 / 11
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2-pokojowe mieszkanie ul.Górczewska 200C
738 000 PLN 18 000 zł/m2

2-pokojowe mieszkanie ul.Górczewska 200C

Posiadam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.41,51m2 znajdujące się przy ul. Górczewskiej 200C.Idealne na start lub ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
41m2
2
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 6 / 14
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Dwupoziomowy, słoneczny apartament na sprzedaż
2 340 000 PLN 14 810 zł/m2

Dwupoziomowy, słoneczny apartament na sprzedaż

Dwupoziomowe komfortowe mieszkanie chętnie własnością nowej rodziny się stanie :-)Apartament 5-pokojowy o powierzchni 16...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
158m2
5
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 3
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - 2 pokoje ul.Ożarowska
840 000 PLN 17 872 zł/m2

2 pokoje ul.Ożarowska

Posiadam do  sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,60m2, znajdujące się  na warszawskiej Woli przy ul.Ożarowskiej.  ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
47m2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kilmatyczne mieszkanie  na Żoliborzu
660 000 PLN 19 412 zł/m2

Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu

Słoneczne 35m² na Starym Żoliborzu Widok na ZieleńZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położoneg...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
34m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Po generalnym remoncie - 3 pokoje, 2 łazienki
1 430 000 PLN 22 698 zł/m2

Po generalnym remoncie - 3 pokoje, 2 łazienki

Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni niespełna 64 m², zaprojektowane w komfortowym ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
63m2
3
2
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Nowa cena 549 000 zł! 3-pokojowe mieszkanie na Sęp
549 000 PLN 10 765 zł/m2

Nowa cena 549 000 zł! 3-pokojowe mieszkanie na Sęp

Nowa cena 549 000 zł! 3-pokojowe mieszkanie na Sępolnie z balkonem, ogródkiem i miejscem postojowym.Na sprzedaż przytuln...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)
51m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 2
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kawalerka z balkonem po pełnym remoncie
460 000 PLN 20 909 zł/m2

Kawalerka z balkonem po pełnym remoncie

Na sprzedaż funkcjonalna i starannie wykończona kawalerka o powierzchni 22 m², zlokalizowana przy ul. Olbrachta w Warsza...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)
22m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 1 / 10
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Dwupoziomowe mieszkanie I 3 pokoje I u. Strusia
745 000 PLN 9 551 zł/m2

Dwupoziomowe mieszkanie I 3 pokoje I u. Strusia

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 78,7 m² - Piaseczno, ul. StrusiaFunkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej pow...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)
78m2
3
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 3 / 4
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ
928 500 PLN 25 095 zł/m2

Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ

Nowoczesne, świeżo wykończone kompaktowe mieszkanie o powierzchni ponad 37 m² w nowej inwestycji renomowanego dewelopera...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
37m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 6
Na sprzedaż
Zdjęcie ogłoszenia - Wyjątkowe mieszkanie z tarasem | Wysoki standard
950 000 PLN 27 941 zł/m2

Wyjątkowe mieszkanie z tarasem | Wysoki standard

Nowoczesne, świeżo wykończone kompaktowe mieszkanie z wyjątkowym, przestronnym tarasem w nowej inwestycji renomowanego d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)
34m2
1
1
Balkon:
Ogród:
Piętro: 2 / 6
Na sprzedaż