Oferta ARCHIWALNA!


Mieszkanie 2 pokojowe

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem - brak możliwości najmu ze zwierzętami.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość zlokalizowana jest około 20 minut od centrum, przy ulicy Stanisława Drabika. W okolicy fantastycznie zagospodarowana zieleń, dużo placów zabaw, boiska,blisko Park Brochowski, osiedle Jagodno to aktualnie najprężniej rozwijająca się część miasta.
W okolicy osiedla znajdują się tereny zielone przewidziane w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego na rekreację, tzw. „klin wojszycki”. Łatwy dostęp do apteki, przychodni, restauracji, bankomatów, kwiaciarni, pizzerii oraz salonów urody. Tuż przy osiedlu usytuowany jest przystanek autobusowy. Przy ulicy Buforowej - znajdują się m.in. ścieżki rowerowe, trasy spacerowe, trzy przystanki roweru miejskiego.

NIERUCHOMOŚĆ:
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,51 m2, usytuowane na parterze. Do dyspozycji garaż podziemny.
Mieszkanie posiada dwie w pełni wyposażone pokoje. Pierwszy z nich to sypialnia, drugi salon z aneksem kuchennym. Z salonu przedostać możemy się na duży ogródek.
Szerokie okna zapewniają nasłonecznienie tym, co uwielbiają jasne wnętrza. Aneks kuchenny posiada pełne wyposażenie. Łazienka wyposażona jest w prysznic, toaletę, umywalkę z lustrem, a także pralkę.
OPŁATY:
2400 PLN -czynsz najmu
200 PLN - miejsce postojowe w parkingu podziemnym
550 PLN - opłaty administracyjne + prąd wg. zużycia około 100 PLN

Dodatkowym atutem dla najemcy jest fakt, że mieszkanie jest zarządzane przez firmę. Biuro obsługi dostępne prawie całą dobę i całoroczna opieka nad najemcą (m.in szybka organizacja napraw, pełne bezpieczeństwo, rozliczenia z administracją, dostawcami mediów).Szczegóły oferty