Mieszkanie 2 pokojowe

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z wielkiej płyty zlokalizowane na 10 piętrze przy ul. Bajana we Wrocławiu.

• Lokalizacja: Wrocław, Fabryczna, Gądów Mały / ul.Bajana
• Ilość pokoi: 2 oddzielne (rozkład)
• Kuchnia: osobna, widna
• Metraż: 53 m2
• Piętro: 10
• Informacje dodatkowe: winda, balkon (wyjście z salonu), osiedle zamknięte szlabanem, piwnica OD LIPCA

OPIS: Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia oddzielna, balkon. Mieszkanie w dobrym stanie, kompletnie umeblowane i wyposażone.
Wyposażenie:
zmywarka, lodówka, meble kuchenne, piekarnik, kuchenka, telewizor, pralka, łóżka oraz szafy w każdym z pokoi, stoliki w pokojach, stół z krzesłami w kuchni.

W okolicy bezpośrednie tramwaje oraz autobusy do centrum.

Opłaty : 781 zł +woda (około 150zł) i prąd (150zł)


Spotkajmy się na prezentacji,
Wyłączny opiekun oferty:
Kamila Kowalczyk
XXXXX777
Instagram: agnieruchomosci
AG Nieruchomości
53-413 Wrocław,
ul. Gwiaździsta 20/5





Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Grabowska (numer licencji :19969)

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14513248
  • Data publikacji: 30 maja 2025 14:21 (8 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 10 / 10

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Miejskie