Komfortowe 2 pokoje w ścisłym centrum
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38m2, piętro 9/25 z windą w budynku z 1960r. przy ul. Świętokrzyskiej, Śródmieście Północne.
Idealne dla singla/singielki lub pary.
Cena: 4200zł + 450zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.
Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum, blisko m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej, 5 minut pieszo do Parku Saskiego, na Krakowskie Śródmieście, na Nowy Świat i na warszawską Starówkę. W okolicy liczne sklepy, bary, restauracje, kluby, galerie handlowe. Znakomity dostęp do komunikacji miejskiej, blisko przystanki tramwajowe i autobusowe, tuż obok metro Świętokrzyska (M1, M2).
Mieszkanie to:
* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, stolik kawowy, stół, krzesła, szafka, klimatyzacja;
* aneks kuchenny: lodówka, zmywarka, płyta, piekarnik, mikrofalówka;
* sypialnia: pojemna szafa, komoda, łóżko, klimatyzacja;
* łazienka: wanna, wc, umywalka, lustro, pralka;
* balkon.
Parkowanie przy ulicy.
Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15920685
- Data publikacji: 30 czerwca 2026 15:22 (1 godzinę temu)
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 9 / 20
