Pierwszy najemca, zielona okolica, 8 min do metra

Mazowieckie, Warszawa, Bielany

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Starych Bielan - jasne, po generalnym remoncie!

Do wynajęcia jasne, przytulne mieszkanie, jeszcze niezamieszkane - nowy najemca będzie pierwszym mieszkańcem po generalnym remoncie.

Lokal składa się z:


przestronnego salonu z wyjściem na balkon,
sypialni,
aneksu kuchennego,
łazienki z prysznicem.

Na wyposażeniu: szafa wnękowa w korytarzu, pralko-suszarka, aneks kuchenny w zabudowie z płytą indukcyjną, piekarnikiem, lodówką i zlewem, TV i szafka RTV w salonie.
Mieszkanie częściowo umeblowane, gotowe do własnej aranżacji i doposażenia według potrzeb najemcy.

Lokalizacja:
Spokojna, zielona część Starych Bielan z niską zabudową i terenami rekreacyjnymi. W zasięgu spaceru: sklepy, apteka, szkoła, przedszkole, poczta oraz przystanki tramwajowe i autobusowe. Do stacji metra Słodowiec około 5 minut pieszo (ok. 350 m).

Okolica charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną - metro, liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają szybki dojazd do centrum i innych dzielnic Warszawy. W pobliżu znajduje się również Las Bielański, idealny na spacery, bieganie i odpoczynek na łonie natury.

Okna wychodzą na południowy wschód - mieszkanie jest jasne i słoneczne przez cały dzień. Mieszkanie na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku. Okna wychodzą na cichą uliczkę - pełna prywatność i spokój.

Szczegóły finansowe:
Czynsz najmu: 3 990 zł.
Czynsz administracyjny: 700 zł.
Kaucja: 4 000 zł.
Dodatkowo prąd według zużycia.

Forma najmu: najem okazjonalny.

Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15773141
  • Data publikacji: 24 listopada 2025 13:09 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 3