Mieszkanie 3 pokojowe
Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
BEZPOŚREDNIO wynajmę NOWE 50m2 trzypokojowe 6p. koło Galerii Północnej ul.Szafrańców 5, w pełni komfortowo wyposażone (wchodzisz i mieszkasz) + miejsce garażowe.
TYLKO UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO.
PRZEDPOKÓJ: z zabudową szaf i pawlaczy, lustro, odkurzacz, żelazko, suszarka składana na pranie.
POKÓJ DZIENNY: stół, krzesła, kanapa narożna (rozkładana), stolik kawowy, zabudowa RTV, TV65”, radio z CD, lampa stojąca, dywan shaggy.
ANEKS KUCHENNY: zabudowa kuchenna na wymiar; sprzęt do zabudowy (piekarnik, mikrofala, płyta indukc, zmywarka, wyciąg podszafkowy, oświetlenie LED, lodówka wolnostojąca, czajnik elektr, toster, zastawa stołowa, garnki, patelnie – wszystko co potrzebne w kuchni.
LOGGIA: duża, z zestawem wypoczynkowym i stolikiem kawowym, z przestrzennym widokiem na zielony teren rekraacyjny, Trasę Mostu Płn. i Warszawę.
ŁAZIENKA: walk-inn z zestawem prysznicowym i deszczownicą, toaleta – zestaw podtynkowy, szafka + umywalka nablatowa, zabudowa z ukrytą pralką.
SYPIALNIA: łóżko z pojemnikami na pościel (komplet pościeli, narzuta, poduszki ozdobne), zabudową z półką i lampkami do czytania, szafa wnękowa z lustrami, lampka nocna, radiobudzik.
GABINET: zabudowa szafa z pawlaczem, biurko z lampką, regał z półkami, krzesło biurowe, kanapa rozkładana, radio.
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal Adres www ukryty
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15726310
- Data publikacji: 20 sierpnia 2025 17:51 (3 dni temu)
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 6 / 8