Dwustronne 3 pokoje z oddzielną kuchnią

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 74m2, piętro 6/7 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Rajskiej, Mokotów Wyględów.

Znakomite dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących. Zwierzęta miłe widziane.

Cena: 4 900zł +1 250zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 9 000 zł.

Wygodna lokalizacja na popularnym osiedlu Marina Mokotów. Blisko liczne sklepy i punkty usługowe, restauracje, przedszkola, szkoła, przychodnia, plac zabaw. Tylko 150m do przystanków autobusowych, 800m do stacji kolejowej Żwirki i Wigury. Nieopodal Park Wyględów, dalej Pole Mokotowskie. Liczne ścieżki rowerowe.

Mieszkanie to:
* salon z wyjściem na balkon: kanapa, dwa fotele, stolik kawowy, szafka rtv, TV;
* sypialnia: dwuosobowe łóżko, szafa, biurko, krzesło;
* sypialnia: dwupiętrowe łóżko, szafki, biurko, krzesło;
* oddzielna kuchnia z oknem: lodówka, piekarnik, płyta grzewcza, zmywarka, okap, mikrofalówka, stół, krzesła;
* łazienka: wanna, umywalka, wc, pralka, suszarka;
* toaleta: wc, umywalka;
* przedpokój;
* zabudowany balkon.

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 250 zł.

Okna wychodzą na wschód i zachód, co zapewnia dobre doświetlenie przez cały dzień.

Budynek na terenie zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym, z kontrolą dostępu. Do dyspozycji mieszkańców są pięknie utrzymane tereny zielone, własny park z jeziorem, alejki spacerowe oraz oraz lokalne sklepy, kawiarnia, restauracja.

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na topbrokers(kropka)pl

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15670962
  • Data publikacji: 7 czerwca 2025 15:27 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 6 / 7