Mieszkanie 2 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Bielany

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku otoczonym zielenią w okolicy domków jednorodzinnych.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone w meble i sprzęty AGD (również te drobne). W sypialni duża szafa w zabudowie. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Z okien mieszkania widok na zielone i spokojne podwórko.

Do mieszkania przynależy piwnica - 6m2. Mieszkanie znajduje się w budynku 4-mieszkaniowym ze wspólnym ogrodem, z którego można korzystać. Na terenie posesji prywatne miejsce parkingowe.

Idealna lokalizacja dla każdego. 400m do stacji Metro Słodowiec. W okolicy wszystkie potrzebne sklepy i usługi.

Do ceny należy doliczyć 700PLN opłat za media (w tym woda, ogrzewanie, prąd, gaz, internet i TV).

Mieszkanie dostępne od 15 maja. Zapraszam na prezentację.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15645296
  • Data publikacji: 26 kwietnia 2025 16:36 (7 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2