Oferta ARCHIWALNA!


Wysoki standard/garaż i komórka w cenie/

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, znajdujące się przy ul.Rydygiera na warszawskim Żoliborzu. Lokal o pow. 54 m2 na 5-piętrze, 6-piętrowego apartamentowca.

Nieruchomość składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym (wyposażony w sprzęt AGD, tv, sofę, stolik kawowy, duży stół jadalniany) z wyjściem na balkon,
- sypialni z dużym łóżkiem, tv oraz pojemną szafą oraz wyjściem na balkon, 
- łazienki z prysznicem,
- holu.

Zalety:
- wysoki standard wykończenia,
- klimatyzacja,
- przestrzenne,
- miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w cenie najmu.

Lokalizacja:
Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Szybki dojazd do centrum. W pobliżu przystanki autobusowe. Blisko sklepy spożywcze, lokale gastronomiczne oraz wszystkie niezbędne punkty.

Koszty:
- koszty najmu: 5000zł czynsz +1100zł czynsz administracyjny + prąd,
- kaucja: 5000 zł.

Dla osób niepalących.
Umowa najmu okazjonalnego na min. rok.

Zapraszam na prezentację!

W swojej ofercie posiadamy również dodatkowe usługi takie jak: projektowanie i remonty wnętrz wraz z ich nadzorem, usługę zarządzania najmem oraz doradztwo kredytowe. Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy więcej informacji!

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15619022
  • Data publikacji: 7 kwietnia 2025 12:09 (10 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 5 / 6