Mieszkanie 2 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Praga-południe

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Duże przestronne 2-pokojowe mieszkanie / 55,50m2 / na drugim piętrze z windą w sześciopiętrowym bloku mieszkalnym. Odnowione w dobry standardzie wykończenia, bardzo widne / ekspozycja południowo – wschodnia / z loggią na wewnętrzny, cichy i zielony dziedziniec osiedla.
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, wydzielonej widnej kuchni, sypialni, dużej łazienki oraz przedpokoju wraz z bardzo dużą garderobą zabudowaną w szafie Komandor.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty AGD: lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, pralka.
Pokój dzienny jest umeblowany;
- rozkładana sofa,
- stół z czteroma krzesłami,
- regał wraz z komodą,
- telewizor.
Bezpośrednio z pokoju jest wyjście na dużą loggię ok. 4m2.
W pokoju / sypialni również jest rozkładana sofa, komoda na podręczne przedmioty oraz duża zabudowana szafa.
Kuchnia jest wydzielona z oknem i w pełni wyposażona niezbędne AGD.
Łazienka jest wyposażona w duży prysznic i pozostałe instalacje sanitarne.
W przedpokoju bardzo duża szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi typu Komandor.
Bezpieczeństwo: domofon, system kontroli dostępu / monitoring / kamery, teren ogrodzony.
Blok mieszkalny znajduje się na terenie zamkniętego osiedla w bezpiecznej okolicy ( pomiędzy budynkiem Wedla a dworcem wschodnim).
W sąsiedztwie są sklepy spożywcze, piekarnia, apteka, bank, teatr, restauracje, kawiarnie, siłownia, przychodnia oraz piękny Park Skaryszewski.
W bliskiej odległości (150 m) przystanek wielu linii tramwajowych i autobusowych (ciąg komunikacyjny ul. Zamojskiego - Targowa). Dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 15 minut. W niedalekiej odległości ok. 300 m Dworzec PKP Warszawa Wschodnia (pociągi dalekobieżne oraz SKM). Ponadto w pobliżu / 800 m / stacja metro Warszawa Stadion.
Opłaty eksploatacyjne wraz z zaliczkami na podstawowe media aktualnie wynoszą ok. 1 000 PLN plus koszty zużycia wg liczników za prąd i gaz. Kaucja w wysokości 3 500 PLN .
Za dodatkową opłatą / 140 PLN / istnieje możliwość parkowania samochodu na terenie wewnętrznego parkingu osiedlowego.
Minimalny okres wynajmu - 12 miesięcy.

Telefon: XXXXX913

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15556298
  • Data publikacji: 6 kwietnia 2025 03:06 (5 dni temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 6

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Miejskie