Oferta ARCHIWALNA!


Wynajmę mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy

Mazowieckie, Warszawa, Wola, Marcina Kasprzaka

Doskonała lokalizacja na Woli w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 29, w nowoczesnym apartamentowcu Bliska Wola Tower, sprawia, że wszędzie jest blisko.

Apartamentowiec Bliska Wola Tower to miejsce, które łączy nowoczesny design z wysokim standardem mieszkania. Doskonała dostępność niezbędnych usług sprawia, że mieszkańcy mają wszystko, czego potrzebują w zasięgu ręki - sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, bankomaty, przedszkola, drogerie, salony urody, a także kina i muzea.

Mieszkanie o powierzchni 38,51 mkw z dodatkowym atutem balkonu o powierzchni około 10 mkw zostało wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak pralka, żelazko, lodówka, okap, czajnik, płyta indukcyjna, piekarnik i telewizor. Pojemne duże szafy oraz szafki kuchenne zapewniają komfort użytkowania.

LOKALIZACJA
Lokalizacja umożliwia łatwe poruszanie się po Warszawie zarówno pieszo, jak i samochodem. Dworzec Zachodni oraz stacja metra są dostępne w zaledwie 15 minut pieszo, a do Dworca Centralnego czy Lotniska Chopina można dotrzeć samochodem w 15 minut. Kolejka na Lotnisko Chopina i na Modlin również znajduje się w zasięgu.


Preferowany jest wynajem długoterminowy, a istnieje także możliwość wynajęcia dedykowanego miejsca parkingowego na poziomie -2.

CENA
Cena - 4100 PLN + czynsz w wysokości 550 zlotych.
Do tego dochodzą koszty za zużyta energię elektryczną , która jest rozliczana według stanów liczników.

Jednorazowa kaucja - 10000 złotych.
numer oferty: 541749
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

We are pleased to present you a unique apartment. The apartment is finished in a very elegant and peaceful manner, very bright and practical. We invite you to contact us for more information.
We speak PL / UKR / RU / ENG. We provide assistance at every stage.

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 541749
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15268536
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 16 / 17