Oferta ARCHIWALNA!


Dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Rembertów, ul. Chełmżyńska. Dostępne do wynajęcia od 1 stycznia.

Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie dostępne od stycznia, świeżo odmalowane i odświeżone, które nie zostało oddane w aktualnych zdjęciach. To mieszkanie na pierwszym piętrze składa się z korytarza z wbudowanymi szafami, oddzielnej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem i pralką, salonu oraz pokoju. Na drugim piętrze znajduje się łazienka z wanną, dwie sypialnie - jedna z nich posiada również dużą ilość szaf wnękowych. Wykończone z najlepszych materiałów, wyposażone w wysokiej jakości AGD, oferuje dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym i przestronną komórkę lokatorską.

LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie lasu. Okolica zapewnia dogodny dostęp do sklepów takich jak Biedronka, Kaufland. Dodatkowo, znajduje się tuż obok przystanku autobusowego, a także w niedalekiej odległości od kolejki, co sprawia, że komunikacja jest łatwa i wygodna.

CENA

Cena - 4500 PLN + czynsz w wysokości 1000 złotych.
Do tego dochodzą koszty za zużytą energię elektryczną, która jest rozliczana według stanów liczników.

Jednorazowa kaucja - 5500 złotych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

ENG
We are pleased to present you a unique apartment located in Rembertow. The apartment is finished in a very elegant and peaceful manner, very bright and practical. We invite you to contact us for more information.
We speak PL / UKR / RU / ENG. We provide assistance at every stage.

Szczegóły oferty