Oferta ARCHIWALNA!


Mieszkanie 3 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, Oleandrów

Chciałbym Państwu przedstawić nową ofertę naszego biura.

Dostępne od zaraz, przepiękne mieszkanie na wynajem przy ul. Oleandrów w Warszawie.

Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze, zabytkowej kamienicy.
W bezpośrednim sąsiedztwie Stacji Metra Politechnika, Pl. Unii Lubelskiej, Pl. Zbawiciela, Łazienek Królewskich.
Świetnie skomunikowane z całym miastem. 

Nieruchomość składa się z przestronnego, jasnego, pokoju dziennego, dwóch sypialni, dużej kuchni ze spiżarką oraz łazienki z uratowaną przez właścicieli, oryginalną mozaiką na podłodze. Cały lokal przeszedł gruntowny remont i jest gotowy do wprowadzenia. Dla zachowania charakteru mieszkania zostały odrestaurowane oryginalne elementy takie jak stolarka okienna wraz z mosiężnymi klamkami, drewniane drzwi, piękne podłogi drewniane. Detale jak włączniki świateł i kontakty nawiązują do historycznego charakteru. Przestrzeń ta czeka na kogoś kto doceni i pokocha ten niepowtarzalny charakter.

Istnieje możliwość doposażenia go w potrzebne najemcy meble, natomiast mieszkanie świetnie sprawdzi się również jako atelier/pracownia. 

Miesięczny koszt najmu to 7000zł + koszty administracyjne 1000zł (wliczone zaliczki na wodę, ogrzewanie). Prąd płatny dodatkowo według zużycia.
Kaucja w wysokości 8000zł.
Mieszkanie wynajmowane na zasadach najmu okazjonalnego, wymagane OC Najemcy.
Możliwe wynajęcie miejsca postojowego na parkingu podziemnym pobliskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - koszt 700zł/miesiąc. 


Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.Pomimo, iż Doradcy z Firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.
W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Szczegóły oferty