Mieszkanie 4 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Wola

Mieszkanie na ostatnim 15 piętrze w budynku na bliskiej Woli. Lokal zajmuje powierzchnię 115m2 + 72m2 tarasu w formie ogrodu zimowego (pełne przeszklenie od podłogi do sufitu, nie wieje, nie pada, można postawić meble)
Budynek - nowy , kaskadowy, z własną ochroną, monitoringiem, z własnym wewnętrznym cichym dziedzińcem i placem zabaw dla dzieci dostępnym tylko dla mieszkańców budynku informacje o budynku:
4 pokoje + taras 72m2
Salon - około 26m2
Kuchnia - około 14m2.
Sypialnia - około 15m2
Pracownia - około 15m2
Pokój wypoczynkowy - około 16 m2
Łazienka - około 13m2
Dodatkowe WC - około 2m2
Holl - około 14m2
ojowe mieszkanie + taras

Ogród zimowy - około 71m2 - wyjście z trzech pokoi, oświetlenie, stół do ping-ponga. Taras w pełni zabudowany szybami (od ziemi aż do sufitu) okna rozsuwane, użytkowanie tarasu praktycznie przez cały rok, przeszklenie tarasu od strony wschodniej, południowej, zachodniej - bardzo dużo słońca przez cały rok. Widok na panoramę całego miasta -centrum Warszawy, Stare miasto, Ochotę, Wolę, Żoliborz, Bemowo, Pragę.
Apartament wykończony i wyposażony w wysokim standardzie.
Do mieszkania przynależą dwa miejsca garażowe w budynku na poziomie 0 - oba w dogodnych miejscach, jedno przy windzie, jedno przy wyjeździe z budynku, bramy sterowane pilotami. Do lokalu przynależy dodatkowa komórka lokatorska 3m2 także na 15 piętrze, niedaleko lokalu.

Cena z czynszem administracyjnym i garażami 12900 + media


bezpłatny doradca kredytowy
więcej ofert na http://www.adres.waw.pl/Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty