Oferta ARCHIWALNA!


Jasne 3-pokojowe mieszkanie przy Metrze Służew

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów, Wolfganga Amadeusza Mozarta

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m2 na Mokotowie, przy ulicy Mozarta.
Mieszkanie składa się z:
- jasnego i przestronnego salonu z aneksem kuchennym,
- sypialni, w której znajduję się łóżko 160x200, szafki nocne oraz duża szafa,
- pokoju z podwójnym rozsuwanym łóżkiem, biurkiem, szafą, regałem,
- przedpokoju,
- garderoby,
- łazienki,
- toalety,
- zabudowanego balkonu.
Mieszkanie zostało odnowione 6 lat temu i jest w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty AGD, takie jak płyta gazowa, okap, piekarnik, lodówka oraz zmywarka.

Lokalizacja mieszkania jest doskonała, zaledwie 400 metrów od stacji metra Służew, z przystankiem autobusowym pod blokiem i tramwajem w odległości 800 metrów. W okolicy znajdują się sklepy, placówki oświatowe, apteka i przychodnia oraz centrum handlowe.

Mieszkanie jest idealne dla osób pracujących lub rodzin planujących długi wynajem. Preferujemy umowę na 2 lata (minimum 12 miesięcy). Wymagamy potwierdzenia dochodów, zgody na weryfikację w BIK oraz podpisania umowy najmu okazjonalnego. Koszty notariusza ponosi Wynajmujący, a kaucja wynosi 1,5 czynszu (6750zł).

Koszt wynajmu to 4500 zł miesięcznie, do którego należy doliczyć 1000 zł czynsz (w tym zaliczki do rozliczenia) oraz pozostałe media nieujęte w czynszu.
Na terenie osiedla jest możliwość wynajęcia miejsca postojowego na parkingu wielopoziomowym, koszt wynosi około 200zł/miesiąc i nie jest ujęty w czynszu najmu mieszkania.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

Dla Państwa wygody odbieramy telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 14:00.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 19:00, w sobotę 10:00 do 14:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Szczegóły oferty