Kawalerka

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum

Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki położonej w samym sercu miasta - ul. Bałuki.

Mieszkanie jest idealne dla studentów lub na start życiowy. Bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta, wokół mnóstwo rozrywki, m.in. lokale, restauracje, kina, centra handlowe, przystanki komunikacji miejskiej.

Mieszkanie składa się z pokoju, holu z aneksem kuchennym korytarza i łazienki. Kuchnia wyposażona w lodówkę, płytę grzewczą, piekarnik, okap oraz meble w zabudowie. W pokoju znajdują się kanapa, fotel, stolik, komoda, regał, stół, krzesła i szafę. W łazience prysznic z głębokim brodzikiem, pralka, umywalka.

Na miesięczny koszt składa się czynsz najmu w wysokości 2100 zł, czynsz administracyjny ok. 393 zł oraz rachunki za prąd oraz gaz wg zużycia.
Kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu.

Zapraszamy na prezentację.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15910043
  • Data publikacji: 12 czerwca 2026 10:52 (1 dzień temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 4 / 5