Mieszkanie 2 pokojowe

Wielkopolskie, Poznań, Sołacz

Polecam zapoznanie się z ofertą mieszkania do najmu położonego na poznańskim Sołaczu, przy ul. Szydłowskiej 41.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, korytarza oraz łazienki.

Mieszkanie ze względu na rozkład pomieszczeń, swoją lokalizację w pobliżu licznych przystanków tramwajowym, oraz bliskość uczelni, idealnie nadaje się do najmu przez studentów.

Dużym atutem mieszkania jest położenie praktycznie przy samym Parku Sołackim.

Mieszkanie w pełni wyposażone. W kuchni znajduje się duża lodówka z zamrażarką, płyta gazowa, piekarnik, zmywarka. W łazience pralka. Każdy z pokoi jest w pełni umeblowany.

Mieszkanie wolne od maja 2025r. Wynajem na rok z możliwością przedłużenia umowy za porozumieniem stron. 


Czynsz najmu- 2600 złotych
Czynsz do administracji- 750  złotych (może ulec zmianie w zależności od ilości osób zamieszkujących, oraz zużycia. W czynszu wliczone śmieci, ogrzewanie z cieplika miejskiego, woda ciepła i zimna, fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne)

Dodatkowo płatny prąd i gaz (do kuchenki) co 2 miesiące.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych Kodeksu

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Julia Przewoźniak, nr telefonuXXXXX500, email:



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15617892
  • Data publikacji: 17 marca 2025 14:21 (24 dni temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 3