Mieszkanie 3 pokojowe

Wielkopolskie, Piła

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji w Pile!
Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne mieszkanie 3-pokojowe w znakomitej lokalizacji w Pile.

Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w sercu Piły, w bliskim sąsiedztwie terenów spacerowych, placówek edukacyjnych, zdrowotnych oraz sklepów. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i dostępność do różnorodnych udogodnień.

Opis mieszkania:
- 3 pokoje o funkcjonalnym układzie,
- Przestronna kuchnia z miejscem na jadalnię,
- Łazienka z wanną,
- Balkon z widokiem na okolicę,
- Miejsca parkingowe.

Dodatkowe informacje: Mieszkanie jest w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty AGD, meble.
Cena:
Cena najmu miesięcznego: 1300,00 zł
Kaucja: 1300,00 zł
Media: prąd, gaz wg zużycia.
Czynsz: 700 zł (w tym m.in. zaliczka na c.o., zaliczka na wodę, podgrzanie wody, eksploatacja, fundusz remontowy).

Zapraszam na prezentację.
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty