Oferta ARCHIWALNA!


Mieszkanie 2 pokojowe

Wielkopolskie, Piła

Piła, GÓRNE, os. Widokowe, ul. Lotnicza. Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i przedpokoju, jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Idealna lokalizacja do zamieszkania. W bliskiej okolicy znajdują się wszystkie miejsca potrzebne dla spokojnego i komfortowego życia.
Jest to miejsce wyjątkowe w cichej i przyjaznej do odpoczynku okolicy. W pobliżu znajdują się markety spożywcze, uczelnia wyższa, przystanek autobusowy, ośrodki zdrowia, przedszkole, szkoła oraz łatwy dostęp do form aktywnego wypoczynku.

Opłaty:
- koszt najmu 1690 zł miesięcznie,
- czynsz administracyjny 550 zł,
- media: prąd, (na postawie odczytu liczników)
- kaucja zwrotna.

UMOWA W FORMIE NAJMU OKAZJONALNEGO!"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty