Mieszkanie 2 pokojowe

Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, Grunwaldzkie

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się w centralnej, ale cichej okolicy przy ulicy Jana Żiżki. W zaledwie 10 -15 minut spacerem dotrzemy do olsztyńskiej starówki czy parku centralnego. Sklepy spożywcze znajdują się w odległości 200 i 900 metrów. W ciągu 5 minut dojdziemy do ulicy Warszawskiej przy której znajduje się przystanek autobusowy skąd mamy dostęp do transportu publicznego w dowolnym kierunku. W takiej samej odległości znajdują się katedry Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego: Katedra Anatomii, Katedra histologii I embriologii a także Uniwersytecki Szpital Kliniczny. Pomimo położenia w centrum miasta, okolica jest bardzo cicha i spokojna z uwagi na oddalenie od głównej arterii miasta.


MIESZKANIE:

Nieruchomość znajduje się na bardzo wysokim parterze w trzypiętrowym budynku pod którym znajduje się wielostanowiskowy garaż. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz obszernej łazienki. Z salonu uzyskujemy dostęp do dużego tarasu. W pokojach znajdują się przestronne szafy i wygodne łóżka. Kuchnia wyposażona jest w niezbędne elementy: zabudowę meblową, piekarnik i płytę indukcyjną.

Dużą zaletą mieszkania jest garaż znajdujący się pod budynkiem, w którym znajduje się przypisane do mieszkania miejsce postojowe.


FINANSE:
Czynsz najmu: 1900 PLN
Czynsz administracyjny: 500 PLN
Energia elektryczna: wg zużycia

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem XXXXX796lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.
Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15367549
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 3