Mieszkanie 2 pokojowe

Małopolskie, Kraków, Bronowice

TYLKO U NAS!
Do wynajęcia przestronne mieszkanie położone przy ulicy Przybyszewskiego w inwestycji Małe Błonia w dzielnicy Bronowice.


LOKALIZACJA:
Bronowice - stąd wszędzie blisko. W okolicy wiele parków oraz punktów rekreacyjnych tj. Park Jordana, platinum fitness, basen, młynówka królewska. W najbliższej odległości pieszo wiele linii komunikacji miejskiej. Kilka minut od budynku znajdziemy wiele punkt usługowych oraz handlowych. Jest to idealne miejsce dla osób chcą żyć aktywnie w zielonej okolicy a jednocześnie cieszyć się szybkim dostępem do Centrum Krakowa.


APARTAMENT:
Apartament o powierzchni 50 m2 składa się z: sypialnia, przedpokoju, garderoby, łazienki, salonu z otwartą kuchnią. Do mieszkanie przynależy taras idealny na wypoczynek w cieplejsze wieczory. W budynku portier, całodobowa ochrona a także wewnętrzne zielone patio. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie oraz wyposażona we wszelkie potrzebne sprzęty. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

ATUTY:
-wygodny taras
-ogrzewanie miejskie
-całodobowa recepcja
-cicha okolica
-zamknięte osiedle


CENA:
3200 PLN czynsz najmu + 650 PLN czynsz administracyjny* + prąd wg zużycia (około 100 PLN)
* w czynszu adm. zawarte zaliczki za centralne ogrzewanie, ciepłą oraz zimną wodę, wywóz śmieci

200 PLN - miejsce parkingowe + komórka lokatorska 


Polecam i zapraszam do oglądania

Kontakt do agenta:
Łukasz Zbieżek
XXXXX533






2 pokojowe mieszkanie z tarasem - Bronowice

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15578599
  • Data publikacji: 29 stycznia 2025 15:21 (7 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2