Bardzo jasne 3 pokojowe mieszkanie, Letnica

Pomorskie, Gdańsk, Letnica

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z dwoma tarasami, widokiem na morze oraz miejscem postojowym w hali garażowej, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Letnica, przy ul. Starowiejskiej. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz bliskość morza i doskonałą komunikację z całym Trójmiastem.

Najważniejsze atuty mieszkania:

Metraż i układ pomieszczeń:
64 m² funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, obejmującej salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę z prysznicem oraz przedpokój. Mieszkanie znajduje się na 14. piętrze, co zapewnia spektakularne widoki oraz doskonałe doświetlenie wnętrz. Mieszkanie posiada dwa tarasy - jeden z widokiem na morze drugi na panoramę miasta.

Ekspozycja i widok:
Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne, z imponującym widokiem na morze i Gdańsk.

Standard wykończenia:
Lokal w pełni wykończony, umeblowany i gotowy do zamieszkania. Wyposażony w wydajną klimatyzację, która zapewnia komfort w upalne dni. Kuchnia z pełnym AGD, funkcjonalna łazienka oraz komfortowe sypialnie.

Lokalizacja: Letnica
Mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Letnica. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, kawiarnie, place zabaw, przedszkola oraz liczne punkty usługowe.

Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta - Wrzeszczem, Przymorzem oraz centrum Gdańska. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, szybki dojazd do obwodnicy południowej oraz autostrady A1. Dodatkowym atutem jest bliskość plaży - spacer zajmuje około 12 minut.

Dodatkowe udogodnienia:
miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie,
dwa tarasy,
kostkarka, 
komórka lokatorska,
nowoczesny budynek z windą,
możliwość mieszkania ze zwierzęcie.



Układ mieszkania:
Przestronny salon z TV z aneksem kuchennym z klimatyzacją, piekarnikiem parowym i zwykłym
Dwie sypialnie z widokiem na miasto Gdańsk,
Łazienka z prysznicem i pralką
dwa tarasy z pięknym widokiem na morze i miasto,
komórka lokatorska.

Opłaty:
Najem: 3900 zł/mc.
Czynsz: 1010 zł/mc.
Dodatkowo płatny: prąd wg zużycia.

Mieszkanie w pełni wyposażone i dostępne od zaraz. Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji.

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15807638
  • Data publikacji: 17 grudnia 2025 11:21 (22 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 14 / 18