Małe mieszkanie dla pracowników - umowa z firmą!
Pomorskie, Chojnice
Mieszkanie do wynajęcia Chojnice!
Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia.
Powierzchnia 25m2, jest gotowe do natychmiastowego wynajęcia.
Składa się z:
- pokoju,
- kuchni,
- łazienki.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Nieruchomość położona od strony wschodniej.
Cena najmu:
1100zł odstępne
+ czynsz około 130zł
+ opłaty wg zużycia (tj. woda, kanalizacja, prąd oraz gaz) około 450zł
Mieszkanie dostępne od zaraz! Wyposażenie mieszkania, które znajduje się na zdjęciach pozostaje dla Najemcy.
Właściciel zastrzega sobie wybór Najemcy - umowa najmu okazjonalnego.
Kontakt: Martyna Drobinska
E-mail: Adres email ukryty
Telefon: XXXXX637
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15568329
- Data publikacji: 9 maja 2025 11:51 (29 dni temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 1