Przestronne 2-pokoje na *KAPUŚCISKACH*

Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Kapuściska

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja... Blisko liczne sklepy, markety, targowisko, apteki oraz szpital. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, do wprowadzenia. Mieszkanie wolne od zaraz. Przed blokiem liczne, darmowe miejsca parkingowe.

Pomieszczenia: 47m2
przestrzenny salon z aneksem kuchennym,
słoneczna sypailnia,
łazienka z pralką i wanną,
przedpokój z dużą szafą.

Parking bezpłatny obok bloku.

Koszty:
2000 - czynsz najmu,
580 - czynsz administracyjny/2os,
2600 - kaucja
+ prąd.

POLECAM I zapraszam na prezentację mieszkania nr.telXXXXX800.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15904603
  • Data publikacji: 3 czerwca 2026 11:52 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 4