Dwupokojowe mieszkanie OD ZARAZ
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Szwederowo
Nowa Oferta mieszkanie dwupokojowego blisko centrum miasta.
Dostępne "OD ZARAZ"
Idealne dla osób poszukujących doskonale skomunikowanego miejsca do życia ponieważ spacer na stary rynek zajmie zaledwie kwadrans, zaś położenie w pobliżu ul. Jana Pawła gwarantuje szubki wyjazd z miasta w kierunku południowym.
W pobliżu również galera Zielone Arkady z licznymi sklepami, kinem siłownią itp, przy budynku dyskont Biedronka, piekarnia, siłownia a nieopodal rynek.
Mieszkanie składa się z:
pokoju dziennego z aneksem kuchennym, otwartego na przedpokój o łącznej powierzchni około 28m2, wyposażony w kanapę z funkcją spania, liczne szafy, stół jadalniany z krzesłami, a w kuchni lodówkozamrażarka, kuchenka gazowa z piekarnikiem oraz komody
sypialni - około 7m2 -ekspozycja północna, wyposażona w duże łóżko oraz szafę i komodę
łazienki - około 3m2 - wyposażona w wannę, pralkę, umywalkę i WC
do mieszkania przynależy również piwnica
Suma kosztów miesięcznych
czynsz dla właściciela 1800zł
czynsz do wspólnoty z zaliczkami na ogrzewanie i wodę około 700zł
energia elektryczna i gaz wg zużycia
Do umowy wymagane:
wpłata kaucji zwrotnej
wpłata czynszu oraz opłat do wspólnoty mieszkaniowej za miesiąc z góry
opłata biura nieruchomości
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.
--- Bezpośredni kontakt i więcej informacji Kacper Klamra
--- Kompleksowo zajmujemy się również pomocą przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości
--- Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karol Kacper Klamra (licencja nr: 12380)
--- Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15682988
- Data publikacji: 18 czerwca 2025 06:36 (5 dni temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 3 / 4