Kawalerka

Dolnośląskie, Zgorzelec


Wynagrodzenie pośrednika w cenie!

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w centrum Zgorzelca .

Mieszkanie jednopokojowe, umeblowane, położone na V piętrze bloku z windą . Powierzchnia lokalu wynosi ok 25 m2 i obejmuje słoneczny salon, przedpokój, niewielką kuchnię oraz łazienkę z wc wyposażoną w prysznic. Do wyłącznego użytku jest także piwnica . Z okien mieszkania roztacza się piękny widok na park , Miejski Dom Kultury i wygasły wulkan Landeskrone.

Centralne ogrzewanie zasilane z sieci miejskiej , ciepła woda z kilkuletniego podgrzewacza gazowego . Stolarka okienna kilka lat temu została wymieniona na PCV . Na podłodze w pokoju parkiet .

Miesięczne koszty stałe wynoszą niecałe 250 zł , w tym: fundusz remontowy, opłata stała i zmienna za ciepło, podatek od nieruchomości, ubezpieczenie majątkowe, opłaty za windę, domofon oraz eksploatacja.

Doskonała lokalizacja - w bliskiej odległości przychodnia zdrowia, sklepy, urzędy, centrum sportowe, przejście graniczne i liczne punkty usługowo-handlowe. W otoczeniu zieleni - bezpośrednio przy Parku im. Andrzeja Błachańca wraz z placem zabaw, boiskami, Miejskim Domem Kultury i Miejskim Amfiteatrem.



Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15802313
  • Data publikacji: 10 grudnia 2025 13:06 (1 dzień temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 5 / 5