Kawalerka

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna

Opiekun oferty:
Mateusz Porada
tel. XXXXX602

Otoczenie nieruchomości:

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki.

W okolicy znajdziemy liczne tereny zielone, rekreacyjne, doskonałą infrastrukturę usługowo-handlową oraz bardzo łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Dla osób zmotoryzowanych lokalizacja zapewnia szybki wyjazd na AOW, jak również sprawny dojazd do centrum.

Układ pomieszczeń:

- Salon z aneksem kuchennym ok. 23m
- Łazienka ok. 5m

Najważniejsze informacje:

- Mieszkanie do własnej aranżacji,
- W stanie deweloperskim,
- W pobliżu tereny rekreacyjne,
- Możliwość dokupienia miejsca parkingowego

Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:
Mieszkanie szczególnie polecam osobom, które cenią nowoczesny styl i dynamiczny rytm życia w mieście. Lokalizacja oferuje wyjątkowy balans między miejskimi wygodami a bliskością natury. Dzięki komunikacji miejskiej można łatwo i szybko dotrzeć do centrum. Jest to idealna nieruchomość na start lub jako inwestycja i lokata kapitału.

Niedostateczne środki? To nie problem!
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Ogłoszenie jest publikowane przez pośrednika nieruchomości, nie jest ofertą, nie stanowi informacji Dewelopera, o której mowa w art. 19a ustawy z dnia 20 maja 2021 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 695 z późn. zm.).
Opiekun Oferty
Mateusz Porada
tel. XXXXX602

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890152
  • Data publikacji: 13 maja 2026 18:22 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 4 / 12