Mieszkanie 3 pokojowe
Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
Opiekun Oferty 
Maciej Suwała
telefonXXXXX602
Nr. licencji PFRN 28424 
Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,31 m, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Wrocławia Grabiszyn, ul. Grochowa. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Otoczenie nieruchomości:
Grabiszyn to spokojna i zielona dzielnica z pełną infrastrukturą w sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnie. Bliskość Parku Grabiszyńskiego gwarantuje świetne warunki do spacerów, biegania i rekreacji. Doskonała komunikacja przystanki tramwajowe i autobusowe w zasięgu kilku minut pieszo, szybki dojazd do centrum oraz autostrady A4 i obwodnicy Wrocławia.
Układ nieruchomości:
- Salon 
- Pokój
- Pokój
- Kuchnia 
- Łazienka 
- Przedpokój 
Najważniejsze informacje:
- Mieszkanie do remontu 
- Powierzchnia 47,31 m2
- Piętro 1
- Ogrzewanie miejskie
- Parking przy ulicy 
Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:To mieszkanie łączy w sobie świetną lokalizację, funkcjonalny układ i dostęp do zieleni. Grabiszyn to dzielnica z duszą spokojna, a jednocześnie świetnie skomunikowana z centrum. Idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta, ale cenią sobie ciszę, wygodę i szybki dostęp do wszystkich potrzebnych punktów.
Niedostateczne środki? To nie problem:
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Zapraszam na prezentację!
Maciej Suwała
telefonXXXXX602
Nr. licencji PFRN 28424
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15750499
- Data publikacji: 30 października 2025 17:24 (11 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 1 / 4

 
                                 
                                         
         
         
        