Mieszkanie 3 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów

Do sprzedania:

Mieszkanie znajdujące się przy ul. Kłobuckiej 6C w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na parterze z wyjściem na patio (nie ulicę) Nieodłącznym atutem jest niespotykany w mieście 154 mkw ogród okalający mieszkanie z dwóch stron.

STANDARD WYKOŃCZENIA _ Mieszkanie o wysokim standardzie zaprojektowane ze szczególną dbałością o każdy element przez jedną z najlepszych pracowni projektowych w Warszawie. Najwyższej klasy wykończenie, wyselekcjonowane i jedyne w swoim rodzaju meble to zdecydowanie atuty wyróżniające ten lokal. Bardzo słoneczne wnętrze dzięki zastosowaniu dwóch drzwi balkonowych w salonie oraz wyjściu lokalu na dwie strony świata. Daje to także możliwość zapewnienia odpowiedniej i właściwej cyrkulacji powietrza. Główna sypialnia jest połączona przeszkleniem z salonem co daje poczucie jeszcze większej przestrzeni. Wielofunkcyjne ukryte szafy skryją niejedną parę szpilek czy sukni. Podłogi wykończone dębowym parkietem we francuska jodełkę, płytami gresowymi o dużych formatach(240x120) oraz wykładzina marki Jacaranda. _

ROZKŁAD APARTAMENTU _
→ salon z aneksem kuchennym
-Jasny salon z dwoma wyjściami na Duzy ogród,
-szklana ściana ze stalowymi szprosami
-najnowszy telewizor 55cali na podłodze dębowa jodełką francuska
-W kuchni meble na wymiar wraz z najwyżej klasy sprzętem AGD (electrolux , Bosch)
-Dodatkowa osobna pojemna lodówka na wino
-nad blatem kuchennym Lampa Flos
-Kran Grohe z którego leci nie tylko zwykła woda ale i filtrowana zimna, lekko gazowana i mocno gazowana )
-w kuchni został użyty naturalny KAMIEŃ, nie żadne spieki czy mdf

→ sypialnia glowna
-Ogromne łóżko 160x200 z dodatkowym schowkiem na rzeczy
-na podłodze wykładzina marki Jacaranda
-przestronne i pomysłowo zaprojektowane szafy z frontami przydymionego szkła
→ druga sypialnia (dziecięca) gruba wykładzina,
-biała szafa
-wanna z parawanem oraz deszczownica sufitową głośnik nad wanna,
-lustro podświetlane do malowania
→ przedpokój -prócz eleganckich luster
- ukryte w ścianie szafy na ubrania oraz pomieszczenie gospodarcze które miesci pralkę)
-dodatkowa szafa na szpilki i buty
→ osobna garderoba bądź schowek

Wszystko sterowane smart Home, Podlewanie, ogrzewanie podłogowe

Do mieszkania przynależy boks lokatorski oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 70 000 złotych




W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15953918
  • Data publikacji: 24 sierpnia 2026 16:10 (13 minut temu)
  • Liczba pokoi: 3