Mieszkanie 2 pokojowe
Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2-pokojowe na Bemowie
Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,30 m, zlokalizowanego na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy), przy ul. Rozłogi 3 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej okolicy, co czyni ją idealną zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycję.
Mieszkanie wymaga remontu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu.
W skład mieszkania wchodzą:
przestronny i ustawny pokój dzienny,
sypialnia,
oddzielna kuchnia z oknem,
łazienka z WC,
przedpokój oraz hall,
balkon z przyjemnym widokiem,
piwnica o powierzchni 2,80 m.
Dodatkowe informacje:
Miesięczne opłaty do Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą ok. 900 zł i obejmują zaliczki na wodę, ogrzewanie oraz wywóz odpadów.
To mieszkanie stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji w dobrze rozwiniętej części miasta, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów oraz terenów rekreacyjnych.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację!
Informacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Stanowią zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 KC. Dokładamy wszelkich starań, aby dane były rzetelne, jednak pochodzą od osób trzecich i mogą ulegać zmianom..
Oferta 61640239 dostarczonaXXXXX-04 12:31 z systemu LocumNet Online
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15885743
- Data publikacji: 4 czerwca 2026 12:37 (1 godzinę temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 2 / 4
