Mieszkanie 2 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Wola

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Okocimskiej

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 37,14m2 składa się z:
- 2 pokoi,
- oddzielnej kuchni,
- łazienki,
- przedpokoju

W mieszkaniu kończy się właśnie remont generalny

Powierzchnia dodatkowa:
- balkon,
- piwnica.

Mieszkanie spółdzielcze wł. grunty pod budynkiem są w trakcie regulacji, w związku z tym zakup obecnie możliwy jest za gotówkę lub na kredyt z hipoteką na innej nieruchomości.

Czynsz wynosi 729zł.

PARKING
- ogólnodostępny

OKOLICA
Mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chocimskiej, w świetnie skomunikowanej okolicy – ok. 150 m od stacji metra M2 Księcia Janusza oraz przystanków autobusowych.

W pobliżu znajdują się trzy parki (Moczydło, Szymańskiego i Sowińskiego) oraz Park Wodny Moczydło. Blisko centrum handlowe Wola Park, liczne sklepy i szpital Attis. Szybki dojazd do centrum oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.



W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15871629
  • Data publikacji: 13 kwietnia 2026 17:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 5 / 10