Mieszkanie 2 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 12 piętrowym budynku

Rok budowy: 2007

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:
-salonu,
-sypialni,
-kuchni,
-łazienki.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 700 zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
- miejsce parkingowe w garażu.

OKOLICA
Lokalizacja na warszawskim Bemowie zapewnia wygodę codziennego życia oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się stacja metra, liczne tereny zielone, sklepy, szkoły oraz przedszkola.

Doskonała komunikacja miejska umożliwia szybkie i sprawne dotarcie do centrum Warszawy zarówno metrem, tramwajem, jak i autobusem.

W okolicy dostępne są również kawiarnie, restauracje, placówki medyczne oraz różnego rodzaju punkty usługowe, co czyni tę lokalizację komfortową i funkcjonalną zarówno dla rodzin, jak i osób aktywnych zawodowo.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.





W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15869850
  • Data publikacji: 8 kwietnia 2026 17:52 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 5 / 12