Mieszkanie 3 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście


Oferujemy Państwu do sprzedaży piękne, wysokie (3m) mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1900 roku, w Centrum Warszawy, w Alejach Jerozolimskich, w pobliżu placu Starynkiewicza.
Mieszkanie położone jest na 3 piętrze z 4 (budynek bez windy). Mieszkanie jest IDEALNIE CICHE, okna wychodzą na wewnętrzne podwórko oraz w kierunku ulicy Nowogrodzkiej (DWUSTRONNE).

Powierzchnia 50,2 m2. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni i trzeciego pokoju do zaaranżowania wg potrzeb. Lokal przeszedł remont generalny i został wykończony w wysokim standardzie, wyposażony w zmywarkę, płytę gazową, piekarnik, okap, lodówkę z zamrażalką, szafy.

Świetna lokalizacja. Przed kamienicą przystanek autobusowy i tramwajowy, 400m do Dworca Centralnego, 7 km do lotniska Chopina. W okolicy wiele restauracji., Galeria Złote Tarasy.

Idealnie nadaje się również na najem krótkoterminowy.
Odrębna własność, czysta księga wieczysta.

Polecam i zapraszam. Klucze w agencji.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154)

--------------------------

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15808417
  • Data publikacji: 18 grudnia 2025 12:27 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 5