Funkcjonalna kawalerka przy Al. Jerozolimskich

Mazowieckie, Warszawa, Włochy

Kawalerka inwestycyjna przy Al. Jerozolimskich, w pełni wyposażona i przygotowana pod najem.

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest zadbany, w pełni wyposażony i gotowy do dalszego wynajmu.  W budynku działa kilku operatorów najmu.
Najważniejsze atuty:


Nowoczesny budynek z 2018 roku z recepcją, ochroną i monitoringiem.
Możliwość przekazania obsługi najmu  operatorowi działającemu w budynku.
Funkcjonalne wnętrze z łóżkiem w zabudowie typu Murphy Bed i pełnym AGD.
Klimatyzacja, wentylacja mechaniczna i centralne ogrzewanie.
Doskonała lokalizacja przy Al. Jerozolimskich z szybkim dojazdem do centrum i lotniska.
Miejsce postojowe w garażu podziemnym dostępne do zakupu.

Mieszkanie:
Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępny metraż. Pokój jest jasny i wyposażony w łóżko składane w zabudowie typu Murphy Bed, sofę, stolik oraz telewizor. Aneks kuchenny posiada pełne AGD, w tym lodówkę, zmywarkę, piekarnik, kuchenkę mikrofalową, płytę indukcyjną, okap i zlewozmywak. Łazienka wykończona w wysokim standardzie, z prysznicem walk in i pralką. W przedpokoju znajduje się duża szafa z lustrami, dzięki czemu przestrzeń jest praktyczna i dobrze zorganizowana. Lokal wyposażony jest w klimatyzację, wentylację mechaniczną oraz centralne ogrzewanie. Wszystkie meble i sprzęty pozostają w cenie.

Budynek:
Obiekt posiada recepcję, monitoring, ochronę oraz kontrolę dostępu. Części wspólne są zadbane, a szybkie windy zapewniają wygodę codziennego korzystania. Budynek jest przystosowany do obsługi najmu krótkoterminowego, co czyni go atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe  w cenie 40 000 PLN.  

Lokalizacja:
Położenie przy Alejach Jerozolimskich zapewnia doskonały dojazd do różnych części Warszawy, a także szybkie połączenie z obwodnicą miasta i Lotniskiem Chopina. Okolica oferuje tereny zielone oraz lokalne atrakcje, między innymi Fort Włochy i Muzeum LOT-u. W pobliżu znajduje się również dogodna komunikacja autobusowa. Dojazd na lotnisko zajmuje około 20 minut, a do Dworca Centralnego około 25 minut linią 517.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.

Tekton Property to wielokrotnie nagradzane ogólnopolskie biuro nieruchomości. Łączymy siłę sieci działającej w 30 największych miastach Polski z unikalną znajomością lokalnych rynków.

Wybierając współpracę z nami, zyskujesz:

• Bezpieczeństwo i prawo: Pełna weryfikacja dokumentów, wgląd do umów i współpraca ze sprawdzonymi Notariuszami.

• Kompleksowe wsparcie: Dedykowany agent na każdym etapie oraz bezpłatna pomoc doradcy kredytowego (oferta kilkunastu banków).

• Wiedza rynkowa: Dostęp do realnych cen transakcyjnych z okolicy oraz autorskie analizy i raporty.

Chcesz poznać szczegóły lub obejrzeć nieruchomość?

Skontaktuj się z opiekunem oferty, poprowadzimy Cię bezpiecznie przez całą transakcję!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15790764
  • Data publikacji: 14 sierpnia 2026 23:40 (7 dni temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 2 / 5