| Doskonała Lokalizacja | Po Generalnym Remoncie |

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczny apartament w samym sercu Warszawy przy ul. Świętojerskiej. 

Apartament o powierzchni 53 m2 znajduje się na trzecim piętrze w budynku wyposażonym w windę, w  odrestaurowanej w 2024r. kamienicy.

Lokal składa się z:

- salonu z aneksem kuchennym, 
- sypialni,
- łazienki,
- korytarza.

Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni ok. 5 m2.

Apartament po generalnym remoncie, podczas którego wymieniono instalacje elektryczne i hydrauliczne. Elegancki, dębowy parkiet został poddany renowacji.

Wysokie sufity (2,8 m) i dwustronne okna wychodzące na zachód i północ wypełniają wnętrza naturalnym światłem, tworząc przytulną i ciepłą atmosferę.

Apartament jest pusty i gotowy na nowe aranżacje (z wyjątkiem w pełni urządzonej łazienki) - to idealna przestrzeń,  by stworzyć wnętrze, które w pełni odzwierciedli indywidualny styl i potrzeby przyszłego właściciela.

Śródmieście oferuje wszystko, co najlepsze - tętniące życiem kawiarnie, klimatyczne restauracje, teatry, muzea i parki. W kilka minut spacerem można dojść do  do Starego Miasta, Ogrodu Krasińskich czy stacji metra Ratusz Arsenał. To idealne połączenie miejskiej energii z zielonymi enklawami odpoczynku.

Komfort i bezpieczeństwo:

- monitoring budynku,
- miejsca parkingowe dla mieszkańców,
- winda,
- piwnica zapewniająca dodatkową przestrzeń,
- prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa,
- zmodernizowana infrastruktura techniczna,
- szybki światłowód Orange,
- niski czynsz - 640 zł.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15773959
  • Data publikacji: 23 października 2025 17:09 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 7