Mieszkanie 2 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Wola

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na warszawskiej Woli, przy ul. Okopowej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 11-piętrowym budynku.

Nieruchomość: pokój dzienny z możliwością wydzielenia drugiego pokoju,
sypialnia,
oddzielna, widna kuchnia,
łazienka,
przedpokój.
Do lokalu przynależy piwnica.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w samym sercu dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli. To doskonale skomunikowana okolica, która zapewnia szybki i wygodny dojazd do innych części miasta. W pobliżu znajdują się:
tramwaje (linie: 10, 22, 23, 27, 72, 78) – przystanek Dzielna,
stacja metra Rondo Daszyńskiego – 2 przystanki tramwajem, autobusy: (linie: 190, 520, 157).

Okolica oferuje pełne zaplecze usługowe – w sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, szkoły oraz tereny zielone, co czyni to miejsce doskonałym zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycję pod wynajem.

Nieruchomość stanowi odrębną własność z założoną księgą wieczystą - możliwość posiłkowania się kredytem hipotecznym.

Zapraszam do umówienia się na prezentację. :)




Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15741276
  • Data publikacji: 16 września 2025 16:21 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 11